flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Kahraman Tazeoğlu, Yalovalı Kipa müşterileriyle buluşuyor

Kipa mağazalarında alışveriş deneyimi kültürel etkinliklerle renklenmeye devam ediyor. Usta yazar Kahraman Tazeoğlu, 12 Aralık’ta Yalovalı Kipa müşterileriyle bir araya geliyor.

Kaleme aldığı şiir ve öykülerle Türk edebiyatının son dönemdeki en sevilen isimleri arasına giren Kahraman Tazeoğlu, Yalovalı Kipa müşterileriyle buluşuyor. 12 Aralık Cuma günü saat 16.00’da, Yalova Kipa AVM’de gerçekleştirilecek etkinlikte, Tazeoğlu hem edebiyat tutkunlarının sorularını yanıtlayacak hem de kitaplarını imzalayacak. Yazarlığının yanı sıra radyocu kimliğiyle de tanınan 1696 doğumlu yazarın Araz, Kaptanın Aşk Defteri, Söz, Bambaşka, Susacak Var başta olmak üzere 10’un üzerinde kitabı bulunuyor..

 

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.