flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Hayatı güzelleştirmeye Kipa’dan başla!

Hayatı güzelleştirmeye Kipa’dan başla!

Kipa’nın “hayatı güzelleştirmek” temalı yeni reklam filmi sosyal medyada kısa sürede milyonlarca kişiye ulaştı. Hayata pozitif bakmanın evrensel sembolü olan “bardağın dolu tarafı” benzetmesini kullanan filmde hayatı güzelleştirmenin ne kadar kolay olduğu anlatılıyor.

Perakende sektörünün öncü markası Kipa, müşterilerine “Hayatı güzelleştirmeye Kipa’dan başla” diye seslenen yeni reklam filmiyle gündemde. Filmde, herkesin kendi hikâyesinin başkahramanı olduğu ana fikrinden hareket ediliyor. İyimserliğin evrensel sembolü, yarım bardak suyun bir insanın hayatında neleri değiştirebileceğinin eğlenceli örneklerle gösterildiği filmde "Hayatı güzelleştirmek kolaydır. Hayatı güzelleştirmeye Kipa’dan başla” mesajı veriliyor.

Kipa; sunduğu fiyatlar, kaliteli ürünleri ve güleryüzlü hizmetiyle müşterilerin hayatını güzelleştirmeye ve her birinin hayatına değer katmaya yardımcı oluyor.

 

Reklam filmini izlemek için:

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=To6o3xEmZ9E

Facebook: https://www.facebook.com/kipa/

Twitter: https://twitter.com/kipatr/status/720937069699203073

 

KÜNYE

Reklam veren: Tesco Kipa

Reklam veren Yetkilileri: Ali Öztekin, Melis Dalgıç, Damla Yıldız, Gülçin Palaoğullarından

Reklam Ajansı: Happy People Project

Yaratıcı Ekip: Yaşar Akbaş, Yavuzhan Gel, Atilla Karabay, Cemre Tutar, Fırat Eren, Olga Müstecaplıoğlu, Murat Şentürk, Poyraz Sayan, Alican Baytok

Müşteri İlişkileri: Orçun Onural, Meltem Gençkırlı, Gözde Nur Akbaş

Stratejik Planlama Direktörü: Emel Göker, Mert Soyal

Ajans Prodüktörü: Nevra Aydın, Ezgi Soysal

Prodüksiyon Şirketi: Red Elephant

Yönetmen: Alican Zeren

Mecra: Tv, internet, mağaza içi

Medya Planlama: Maxus

Online Medya Planlama: Maxus

Müzik: Jingle Jungle

Post Prodüksiyon: 1000 Volt

Seslendirme: 1000 Volt

 

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 169 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.