flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Havada kap, Kipa’da harca

Havada kap, Kipa’da harca

 

Kipa’nın yeni ödüllü oyunu hem eğlendiriyor hem de kazandırıyor. 27 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerde düzenlenecek etkinlikte, müşteriler gözleri kapalı olarak bir kabine girerek havada uçuşan hediye çeklerini yakalamaya çalışacak.

 

Perakende sektörünün öncü markası Kipa, yine hem eğlendiren hem de kazandıran bir oyun ile müşterilerine unutulmaz anlar yaşatacak. “Havada Kap, Kipa’da Harca” etkinliği 27-28-29 Mayıs tarihlerinde Çiğli Kipa AVM’de, 3-4-5 Haziran tarihlerinde ise Balçova Kipa AVM’de düzenlenecek.

 

Kipa AVM’lerdeki mağazalardan 75 TL tutarında alışveriş yapan herkesin katılmaya hak kazanacağı oyunda, yarışmacılar gözleri kapalı olarak bir kabine girerek havada uçuşan hediye çeklerini yakalamaya çalışacak. 10, 20, 30, 40 ve 50 TL’lik hediye çeklerini yakalayanlar bu tutar oranında Kipa market alışverişi kazanacak.

 

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, ilgili tutar kadar fiş ve faturayla birlikte kampanya standına başvurmaları yeterli olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 168 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.