flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Esra Erol, Kipa'da Hayranlarıyla Buluştu

Esra Erol, Kipa’da hayranlarıyla buluştu

Sevilen sunucu Esra Erol, İzmir’de Kipa mağazasını ziyaret etti. Erol, hem Kipa’nın mandıra ürünlerini tattı hem de hayranlarıyla selfie çektirdi

Türkiye’nin sevilen sunucularından Esra Erol, bir saç bakım ürünleri firmasının tanıtımı için 13 Haziran’da İzmir Balçova’da bulunan Kipa mağazasını ziyaret etti. Hayranlarıyla sohbet eden ve bol bol fotoğraf çektiren Esra Erol, kendisine hediye edilen Kipa Mandıra ürünlerini de çok beğendi.

Kipa’nın mandıra serisi Ezine, Tire, Gönen, Bergama gibi geleneksel peynir çeşitleri, yoğurt ve yumurtadan oluşuyor. Özlenen mandıra lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Kipa’nın uluslararası standartlarda denetlenen tesislerde, geleneksel yöntemlerle hiçbir katkı ve koruyucu madde kullanılmadan üretilen peynirleri, ortalama 8 ay gibi bir sürede olgunlaştırılıyor.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.