flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

En lezzetli Ramazan sofraları Kipa’dan

En lezzetli Ramazan sofraları Kipa’dan

Kipa, Ramazan’ın vazgeçilmezi pidenin, klasik lezzetinin yanında kepekli, yumurtalı gibi farklı çeşitlerini de müşterilerinin beğenisine sunuyor. Peynir ve diğer süt ürünlerinden oluşan Kipa Mandıra lezzetleri de sıcacık pide ile birlikte iftar ve sahur sofralarını lezzetlendiriyor.

 

Kipa, Ramazan ayının vazgeçilmezi pide, peynir ve tatlı çeşitleri ile iftar ve sahur sofralarını lezzetlendirmek isteyen herkesi mağazalarına davet ediyor.

Farklı pide çeşitleri ve Kipa Mandıra’nın geleneksel ve doğal  ürünlerinin yanı sıra ağzını tatlandırmak isteyenler için de birçok lezzetli ve kaliteli seçenek Ramazan’da  Kipa mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Dört çeşit Ramazan pidesi

Kipa’nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan pide, dört farklı çeşidi ile klasik lezzet sevenlerin yanı sıra yeni tatlar denemek isteyenler için de bir alternatif oluşturuyor. Ramazan ayı boyunca klasik pidenin yanı sıra  yumurtalı, tırnak ve kepekli pideler de iftar ve sahur sofralarını zenginleştirmek isteyenler için Kipa mağazalarında olacak.

Mandıra ürünleri ile geleneksel lezzetler

Kipa’nın 2014 yılından bu yana geleneksel lezzet ve kaliteyi bir araya getirerek ürettiği mandıra ürünleri ise pidelerle ayrılmaz bir ikili oluşturuyor. %100 memnuniyet garantisiyle müşterilere sunulan Kipa mandıra ürünlerinde klasik beyaz peynir ve Bergama tulum peyniri yöresel tatlarıyla ön plana çıkıyor. Ezine ve eski kaşar ise, geleneksel lezzetine uygun olarak anavatanı Çanakkale’nin Ezine ilçesinde üretilerek satışa sunuluyor. İnek ve koyun sütü içeren Ezine peynirinin yoğun ve lezzetli bir tat vermesi için ise 8 ay boyunca özel koşullarda bekletiliyor.

Kipa Mandıra ürünleri içinde yer alan yoğurt ve tereyağı ise tencere yemeklerine daha da  lezzet katacak. 

 

Ramazan’da ağızlar tatlanıyor

Pide ve peynirle zenginleşen Ramazan sofralarını bir tatlı ile taçlandırmak isteyenler için de Kipa, sunduğu tatlı çeşitleriyle hem göze hem de damağa hitap ediyor. Ramazan’ın vazgeçilmez tatlısı güllacın yanı sıra, baklava, şekerpare, kalburabastı, lokma ve lor gibi klasik lezzetler ile sahur ve iftar sofraları tatlanıyor.