flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Dev bir Hediye Havuzuna Dalmak İster Misiniz?

Dev bir Hediye Havuzuna

Dalmak İster Misiniz?

Çiğli Kipa AVM’de 14-17 Nisan tarihleri arasında “Hediye Makinesi” kuruluyor. Yüzde 100 eğlence vaat eden etkinlikte, AVM’deki mağazalardan toplam 75 TL tutarında alışveriş yapan herkes dev bir hediye havuzuna girerek sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

 

Perakende sektörünün öncü markası Kipa, 14-17 Nisan tarihleri arasından Çiğli Kipa AVM’de “Hediye Makinesi” etkinliği düzenliyor. Etkinlik kapsamında, İzmirliler dev bir hediye havuzuna dalarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Çiğli Kipa AVM mağazalarından 75TL’lik alışveriş yapan herkes bu eğlenceye dahil olabilecek. Havuzda akıllı cep telefonundan, gram altına, küçük ev aletlerinden, sinema bileti ve yemek menülerine kadar 400’ün üzerinde hediye yer alacak.

 

Alışveriş Yap, Oyna, Kazan

 

Etkinlik kapsamında, Çiğli Kipa AVM’nin tam ortasına hediye kutusu görünümünde dev bir bir platform kurulacak. Hediye kutusunun içinde Çiğli Kipa AVM’de yer alan mağazaların ürünlerinin yer aldığı irili ufaklı birçok hediye paketiyle doldurulacak. AVM’deki mağazalardan toplam 75 TL tutarında alışveriş yapanlar bu dev havuza dalma şansını yakalayacak.

 

Etkinliğe katılmaya hak kazananlar güvenlik donanımlı özel bir halatla hediye kutusunun içine sarkıtılacak. Kutunun dışındaki ikinci bir kişi ise hedefledikleri hediyeyi kapmak için joystick ile kendisini yönlendirecek. Giyecekleri boks eldivenleri ile hediyeleri yakalamaya çalışacaklar.

 

Kipa, Hediye havuzuna dalmak isteyen herkesi 14 Nisan - 17 Nisan tarihleri arasında  Çiğli AVM’ye davet ediyor.

 

Kipa Hakkında:

 Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 169 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.