flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

BradforD’dan çılgın yaz indirimi

Kipa’nın tekstil markası BradforD’un yüzde 75’e varan indirimi devam ediyor

BradforD’dan çılgın yaz indirimi

Kaliteli ve ekonomik alışverişin adresi Kipa’nın kendi tekstil markası BradforD, uygun fiyatlarıyla yaza damgasını vuruyor. Ağustos ayı boyunca yaklaşık 4 bin 500 BradforD markalı ürün, yüzde 75’e varan indirimle Kipa mağazalarında olacak.

Avantajlı fiyatları ve kaliteli ürünleri ile tüketicilerin ilk durağı olan Kipa, kendi tekstil markası BradforD’la artık gardropları hedef alıyor. Ağustos ayı boyunca Kipa müşterilerini BradforD reyonlarında birbirinden cazip fiyatlar bekliyor. BradforD’daki büyük indirim tam 4 bin 500 üründe uygulanacak. Müşteriler yüzde 75’e varan indirimle yaz ve plaj şıklığını BradforD’la yaşayacak.

Her yaşa, her keseye uygun

Çok geniş bir koleksiyonla müşterilerinin karşısına çıkan BradforD’un indirimi de 7’den 70’e herkese hitap ediyor. Tüm bebek dış giyim ürünlerinde net yüzde 25 indirim uygulanıyor. Dayanaklı, yenilikçi, ulaşılabilir, şık ve modayı takip eden bir marka olarak dikkat çeken BradforD’un, ceket ve gömleklerinde de yüzde 75’e varan indirim var.

 

14.90’a gömlek, 49.90’a ceket

Müşterilerinin beklentilerinden ilham alarak tasarlanan BradforD, günün her saatine ve her türlü ortama uygun alternatifler sunuyor. Yaz akşamlarının vazgeçilmez kıyafetlerinden hem rahat hem de şık gömlekler 14.90 TL’lik fiyatlarla Kipa BradforD reyonlarında olacak. Erkek gardroplarının “olmazsa olmaz”larından ceketlerin fiyatları ise 49.90 TL’den başlıyor.

Kipa BradforD ile Türkiye’deki perakende sektöründe bir ilk olan “market içinde mağaza” konseptine imza attı. BradforD, her 6-8 haftada bir kreasyonunu yeniliyor.