flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Bayramın tadı Kipa’yla çıkar

Bayramın tadı Kipa’yla çıkar

 

Bayram alışverişlerinin geleneksel adresi Kipa, bu yıl da müşterilerine birbirinden renkli seçenekler sunuyor. Bayram şekerlerinden, Türk kahvesine, zücaciyeden yaz bahçesine kadar tüm tatil ihtiyaçlarının en pratik çözümü bu bayramda da Kipa müşterilerini bekliyor.

 

Kipa, Ramazan Bayramı’nda da yüzleri güldürmeye devam diyor. Bayramların olmazsa olmazı şekerleme ürünlerinde 12 gün boyunca devam edecek kampanya ile zengin ürün çeşidi ve hesaplı fiyatları bir arada sunuyor. İki haftasonunu da içine alan bu süreçte, en sevilen markaların birbirinden farklı şekerleme seçenekleri, kutulu çikolataları bayrama tat katıyor. Bayramı tatlı ile taçlandırmak isteyenler için de Kipa, sunduğu tatlı çeşitleriyle hem göze hem de damağa hitap ediyor.

 

Kipa’nın en beğenilen ürünlerinden baklava, şekerpare, kalburabastı, lokma ve lor gibi klasik lezzetler bayramda da Kipa’dan alınacak.

 

Yazlık bahçe ve ev tekstilinde fırsatlar

Ramazan Bayramı’nı tatil ile geçirmek isteyenlere de Kipa sürprizler hazırladı.  Yazlık bahçe ve ev tekstili alışverişlerinde farklı ürün çeşitleri ve uygun fiyatlar Kipa mağazalarında olacak. Tüm bahçe mobilyaları, plastik masa sandalyeler ve ev tekstili ürünleri bayram boyunca da müşterilerin beğenisine sunuluyor. Rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeken piknik setleri de bayram tatilini doğayla başbaşa geçirmek isteyenlerin şık piknik sofraları kurmalarına yardımcı olacak.

 

Zücaciye çeşitlerinde özel fiyatlar 

Bayram boyunca hem misafirlerine en güzel ikramları sunmak hem de sevdiklerine hediye vermek isteyenlerin ilk tercihi zevkli ürünleri ve cazip fiyatlarıyla Kipa mağazaları olacak. Çay kahve setleri, yemek takımları, tava- sahan takımları gibi tüm zücaciye ürünleri özel fiyatlarla satılacak.

 

Kozmetik ürünlerinde yüzde 50 indirim

2-5 Temmuz tarihleri arasında Ramazan Bayramına özel tüm el, vücut ve cilt bakım ürünleri yüzde 50 indirimli satılacak.