flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Büyük kapışma Kipa’da başlıyor!

Büyük kapışma Kipa’da başlıyor!

Perakende sektörünün önemli markası Kipa, Batman ve Superman’in tarihi buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Bugün vizyona girecek olan “Batman ve Superman - Adaletin Şafağı” filminin lisanslı ürünleri Kipa mağazalarında yerini alırken, Kipa müşterileri filme bilet kazanma şansı da yakalıyor. 

 

Perakende sektörünün öncü markası Kipa, dev bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. Tarihte ilk defa dünyanın en büyük çizgi roman yayını şirketlerinden biri olan DC Comics’in en sevilen karakterini beyaz perdede buluşturan “Batman ve Superman - Adaletin Şafağı” filminin lisanslı ürünleri, 31 Mart tarihine kadar Kipa’larda satışa sunuluyor.

Kipa’dan giyinen çocuklar, Batman t-shirt’leriyle Gotham sokaklarında kötülerle savaşacak, Superman pijamalarını giyip Metropolis’te Lex Luthor ile amansız bir mücadeleye girişecek. Batman-Superman lisanslı tablet, saat ve kulaklık sahibi de olabilecekler.

Ayrıca Kipa mağazalarında satılan Nestle’nin herhangi iki promosyonlu ürününden birini alanlar “Batman ve Superman - Adaletin Şafağı” filmine bilet kazanma şansını yakalayacak.

Kipa Hakkında:

 

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 20 ilde 169 mağazası, 21  noktada 31 AVM’si ve 6.000’e yakın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.