flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Antalya Kipa AVM’de kitap festivali

Antalya Kipa AVM’de kitap festivali

Son dönemin genç ve yetenekli yazarları Antalya Kipa AVM’de okurlarıyla buluşacak. 22 Ekim Cumartesi günü Nazlı Balçak Azeken, Mehmet Kırış ve Mustafa Acungil imza gününe katılacak.

Antalya Kipa AVM, Türk edebiyatının son dönemde yetiştirdiği genç ve yetenekli isimleri okurlarıyla buluşturuyor. 22 Ekim Cumartesi günü Nazlı Balçak Azeken, Mehmet Kırış ve Mustafa Acungil, Antalya Kipa AVM’de gerçekleştirilecek imza gününde okurlarıyla bir araya gelecek.

 ‘Bir yakamoz hikayesi’ romanıyla dikkatleri üzerinde toplayan Nazlı Balçak Azeken, imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek. ‘Gülüver’ isimli eserinin ardından ‘Aşk Kumbarası’ kitabını yayımlayan Mehmet Kırış Antalya Kipa AVM’de kitaplarını imzalayacak. ‘Kurgunun Sonu’ ve ‘Bana Beş Dakikanızı Verir Misiniz?’ eserlerinin sahibi olan ödüllü yazar Mustafa Acungil de okurlarıyla buluşacak. İmza günü saat 16.30 ile 18.30 arasında gerçekleşecek.

Antalya Kipa AVM’deki imza günleri 30 Ekim Pazar günü “Hayat Motorcuya Güzel” kitabının yazarı Alpaslan Apak ve “Bağımlı İzlenimler”i yazan Oğuzhan Duvarcı’yla devam edecek.