flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Anneler Günü Kipa'da Kutlanır

                            Anneler Günü Kipa’da kutlanır
Anneler Günü’nde, aileleri ile birlikte vakit geçirmek ve keyifli alışveriş 
deneyimi yaşamak isteyenler, Kipa’da buluşuyor. 
Uygun hediye seçenekleri, promosyonlar ve tiyatro gösterilerinden atölyelere kadar çok sayıda etkinlik, indirim ve kampanyalar Kipa’larda anneler ve annelerini mutlu etmek isteyenleri bekliyor. 
Kipa’nın Türkiye genelindeki 21 AVM’sinde, 14.00 – 19.00 saatleri arasında “Annemize hediyesini birlikte yapıyoruz” temalı atölye çalışmaları düzenlenecek. Çiğli, Balçova, Kuşadası, Aydın, Salihli, Torbalı, Çorlu, Çerkezköy, Edirne, Keşan, Silivri, Lüleburgaz, Kırklareli, Çanakkale, Edremit, Adapazarı, Derince, Yalova, Antalya, Mersin, Konya’daki Kipa AVM’lerin 
ev sahipliği yapacağı atölyelerde, mutfak önlüğü boyama, çiçek dikme, fotoğraf çerçevesi süsleme, kurabiye süsleme, alçıya el izi çıkarma gibi eğlenceli etkinlikler gerçekleştirilecek.
YÜZDE 50’YE VARAN İNDİRİM
Kipa mağazaları Anneler Günü için özel indirim ve kampanyalara da ev sahipliği yapacak. 
Kipa’larda bebek bakımından kadınlara özel kişisel bakım ve züccaciye ürünlerine, çok sayıda ünlü markanın ürünleri yüzde 50’ye varan indirimlerle satışa sunulacak. Kipa mağazalarında, bakımına düşkün anneler için saç ve cilt bakım analizleri de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 
Anneler Günü’nün vazgeçilmezi olan çiçekler de, Kipa mağazalarında uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. 12,90 TL’den satışa sunulan Anneler Günü buketi, 6,90 TL’den satılan saksı içerisine yerleştirilmiş papatya buketi ve 2,95 TL’den satılan 9 adet Afrika menekşesi başta olmak üzere, zengin çiçek çeşitleri annesine hangi hediyeyi alacağına halen karar veremeyen Kipa 
müşterileriyle buluşuyor.Ayrıca, tüm Kipa mağazalarının tekstil reyonlarında, yoğun ilgi gören F&F markalı tüm kadın ürünlerinde , Anneler Günü’ne özel yüzde 20 indirim uygulanacak. 
EDA TAŞPINAR, ÇİĞLİ KİPA AVM’DE
Kipa mağazalarındaki etkinlikler, ünlü isimlerin katılımına da sahne olacak. Anneler Günü’nden önceki gün, 10 Mayıs Cumartesi saat 14.00’te, Çiğli Kipa Extra Hipermarketi’nde, Eda Taşpınar’ın katılımıyla kadınlara özel bir etkinlik gerçekleştirilecek. Anneler Günü için özel tasarlanan Onyo Tablet PC’leri için imzalayacak olan Taşpınar, hayranları ile fotoğraf çektirip sohbet edecek. 
ANNELER İÇİN LEZZETLİ YARIŞMALAR
Yürüttükleri çalışmalarla kadın müşterileri ve çocukları için eğitim, sağlık ve sosyal paylaşımlar ile ilgili fayda sağlayan Kipa Aile Kulüpleri de Anneler Günü’nü unutmuyor. Çiğli Kipa Aile Kulübü’nde, 9 Mayıs Cuma günü saat 16.00’te “En Güzel Tatlıyı Ben Yaparım!” adlı tatlı yarışması katılımcılara lezzet dolu bir deneyim yaşatacak. Evde hazırladıkları tatlılarla yarışmaya katılacak anneler, Aile Kulübü üyeleri ve öğretmenlerden oluşan jüriye sunacakları tatlılarıyla, sürpriz ödülü kazanmak için yarışacaklar. Salihli Kipa Aile Kulübü de lezzet tutkunlarına hitap edecek bir başka yarışma düzenleyecek. “Yemek yapmak benim işim” diyen anneler, 6 Mayıs Salı günü saat 18.30’da “Tavuklu Yemek Yarışması”nda yeteneklerini sergileyecekler. 
SEMİNER DE VAR, BALE GÖSTERİSİ DE
Forum Bornova Aile Kulübü’nde, 11 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te annelerin çocuklarıyla birlikte katılacakları sabun yapım atölyesiyle dikkat çekici bir etkinlik gerçekleştirecek. Kuşadası Aile Kulübü’ nde 4 Mayıs 17:00’de özel bir tiyatro gösterisi ve “Annelerimizin Önemi” konulu seminerle Anneler Günü’nü kutlayacak.
Edremit Aile Kulübü’nde, 11 Mayıs Pazar günü saat 18.00’de ise pasta yapım atölyesi düzenlenecek. Konya Aile Kulübü’nde 10 Mayıs’ta anneler için eğlence etkinliği gerçekleşecek. 
Yalova Kipa Aile Kulübü’nde, 10 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00’da “Annem Model Ben Ressam” konulu resim yarışması düzenlenecek ve ilk 3’e giren resimlere sürpriz hediyeler dağıtılacak. Keşan Aile Kulübü’nde , 10 Mayıs günü saat 15.30 ‘da Anneler Günü’ne özel zumba dansı ve 11 Mayıs saat 15.30’da “Anneme en güzel çiçek buketim” konulu çocuk atölyesi yapılacak. Derince Aile Kulübü’nde 10 Mayıs günü 18.00’de “Canım Annem” isimli tiyatro oyunu sahnelenecek. Edirne Aile Kulübü’nde 11 Mayıs Pazar günü 14.00’te salata yapma yarışması düzenlenecek ve dereceye giren anneler sürpriz hediyeler kazanacak.