flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Anında 20 TL Kazandıran Kampanya Çiğli Kipa'da

Anında 20 TL Kazandıran Kampanya Çiğli Kipa’da

Bayram alışverişini Çiğli Kipa AVM’den yapanlar karlı çıkıyor. Çiğli Kipa AVM, 100 TL harcayana anında 20 TL kazandıran Yeşil Adamlar Kampanyası ile müşterilerine yeniden merhaba diyor. 

Çiğli Kipa, renkli Ramazan etkinlikleri ve anında kazandıran Yeşil Adamlar kampanyası ile müşterileriyle buluşuyor.

11 Temmuz Cumartesi günü tekrar kapılarını açan Kipa, Ramazan’a özel aktivite ve kampanyalarıyla alışverişin keyifli adresi olmayı sürdürecek.

 Kipa pazar günü çok özel bir sürprizle müşterilerini sevindirecek. Herkesin bayram alışverişi telaşına düştüğü bu günlerde, Çiğli Kipa AVM’den alışveriş yapanlar kazançlı çıkıyor,Yeşil Adamlar Kampanyası’yla 100 TL harcayanlar anında 20 TL ile ödüllendiriliyor!

12 Temmuz Pazar günü başlayacak kampanya ile Kipa AVM içindeki mağazalardan 100 TL ve üzeri harcama yapanlar, fişlerini AVM içinde dolaşan “Yeşil Adamlar” isimli kostümlü kampanya elemanlarına gösterdiklerinde, 20 TL değerinde kupon kazanıyor. Bu kuponlar, AVM içindeki tüm mağazalarda 20 TL nakit yerine geçiyor; böylece müşteriler alışveriş yaptıklarında bu kuponu para yerine kullanabiliyor. Üstelik kuponlarını değerlendirebilmek için aynı gün içinde alışveriş yapmak zorunda değiller; kuponlar 31 Temmuz tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Hipermarketde ise Ramazan lezzetleri ve birbirinden kaliteli ürünler bayram alışverişini yapmak isteyen müşterilerini bekliyor.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 21 ilde 172 mağazası, 19 noktada 32 AVM’si ve 7 bini aşkın çalışanıyla, Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.