flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

14 Şubat'ta Kipa'ya Sevgiliniz İçin Uğrayın

                                   14 Şubat’ta Kipa’ya Sevgiliniz İçin Uğrayın 

Sevgililer Günü’nü her yaş ve zevkten çifte hitap eden hediye seçenekleriyle kutlayan Kipa, müşterilerine unutulmaz bir 14 Şubat yaşama imkanı sunuyor.
Önde gelen perakende zinciri Kipa, sunduğu özel hediye seçenekleri ve promosyonlarla 14 Şubat’ı unutulmaz bir güne çeviriyor.
Damak tadına düşkün çiftler, Sevgililer Günü’nü Kipa mağazalarında satışa sunulan lezzetli çikolatalarla veya kalp şeklindeki pasta ve kurabiyelerle kutluyor. Kipa, 14 Şubat’a özel olarak tüm yaş pastalarda yüzde 20, tüm şarap seçeneklerinde ise yüzde 30 indirim uyguluyor. 

Aşklarını tazelemek isteyen çiftler, tüm duyguları harekete geçiren özel parfüm setlerini tercih ederken, yüzde 25 indirimli satışa sunulan peluş oyuncakları da tercih ediyorlar. 
Kipa mağazalarında 1 TL’den başlayan fiyatlarla satılan çiçek seçenekleri ise her yaştan çiftlere zarif ve incelikli bir hediye alma imkanı veriyor. 
Teknoloji düşkünü çiftleri de unutmayan Kipa, elektronik reyonlarında son model cep telefonları, tabletler, fotoğraf makinaları, notebook ve kişisel bakım ürünleriyle sevdiklerini şımartma imkanı sağlıyor.
Sevgililer Günü’ne özel olarak, belirli cilt bakım ürünlerinde yüzde 25 indirim uygulayan Kipa, şık ve işlevsel hediyelerden hoşlanan çiftleri de cüzdan, çorap ve kol düğmesinden oluşan üçlü set, gömlek ve kol düğmesinden oluşan set ve özel kutusuyla satışa sunulan 5’li çorap setiyle mutlu ediyor.
 

Hediyenizi evden çıkmadan satın alın! 
Bu yıl Sevgililer Günü hediyenizi, her çeşit ve fiyatta ürünler sunan Kipa mağazalarından ya da evinizden çıkmadan, yerinizden kalkmadan “Kipa Direkt” internet sitesinden de satın alabilirsiniz. 
Sunduğu özel fırsatlarla dikkat çeken ve http://www.kipadirekt.com adresinden ulaşılabilen “Kipa Direkt” sitesini ziyaret eden müşteriler, Kipa mağazalarının bulunmadığı şehirlerden bile sipariş vererek sevdiklerini sevindirebiliyor.
“Kipa Direkt”, bu özel günde yapılacak olan 500 TL üzeri alışverişlerde, 30 TL değerinde Altın Melek Kolye veya Bileklik hediye ediyor. Elektronikten mobilyaya, bebek ürünlerinden beyaz eşyaya, oyuncaktan küçük elektrikli ev aletlerine kadar birçok farklı ürün grubunda tüm Türkiye’ye hizmet veren 
Kipa Direkt, hem 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hem de yılın diğer tüm günlerinde müşterilerini Kipa’nın üstün hizmet kalitesiyle buluşturmaya devam ediyor.