flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Çocuklar Yeni Yılın Tadını Kipa İle Çıkarıyor

Kipa, yılbaşı süresince devam edecek bir dizi etkinlik ve kampanyayla, başta çocuklar olmak üzere tüm ailelere eğlence dolu bir yılbaşı yaşatacak.
Alışveriş merkezlerini, ziyaretçilerin aileleriyle birlikte keyif alacağı yaşam alanları haline getirmeyi amaçlayan Kipa, AVM’lerdeki yılbaşı eğlenceleri kapsamında çocukların yüzünü güldürecek aktiviteler yapıyor.
28 ve 29 Aralık’ta Kipa Balçova ve Çiğli AVM’lerinde; çocuklara Maskot Noel Baba ile dev tahtta fotoğraf çekimi imkanı sağlanıyor. Maske, ponponlardan yeni yıl ağacı ve yılbaşı süsü yapım atölyesinin düzenlendiği alışveriş
merkezlerinde, ayrıca kostümlü yeni yıl partisi veriliyor.

“AİLE KULÜPLERİ”NDEN MİNİKLERE ÖZEL AKTİVİTELER
Türkiye’de bir ilk olan, kadınlara ve çocuklara yönelik eğitim ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yapan “Kipa Aile Kulüpleri”nde de, çocuklar için yılbaşı partileri düzenleniyor. “Bornova Aile Kulübü” 29 Aralık Pazar günü saat 16.00’da yılbaşına özel bir çocuk partisi yapıyor. Kipa, engelli çocukları da unutmayarak, “Kuşadası Aile Kulübü”nde 29 Aralık Pazar günü, engelli çocuklarla birlikte sürprizlerle süslenecek bir yılbaşı partisi gerçekleştiriyor.
“Kipa Çiğli Aile Kulübü” 28 Aralık Cumartesi saat 19.00’da üyeleri için bir tiyatro gösterisi sunuyor. Yılbaşı özel gösterimi, Çıkış Doğaçlama Doğaçlama Tiyatro Topluluğu tarafından sergileniyor.
“Konya Aile Kulübü”; 26 Aralık’ta “Hoşgeldin 2014 Partisi” düzenliyor. Partide kulüp üyeleri ve çocukları hep birlikte yeni yıl pastası kesiyor.
“Edremit Aile Kulübü” ilk olarak 26 Aralık Cuma, saat 11.00’de Gökkuşağı Gündüz Bakımevi ile yeni yıl kutlaması düzeniyor. 29 Aralık’ta 16.00 ile 18.00 saatleri arasında ise 4-8 yaş arası çocuklar ile birlikte yılbaşı konulu resim çalışması organize ediliyor. Yapılan resimlerin, velilerin eşliğinde Noel 
ağacına asılması planlanıyor. 

ÇOCUK KIYAFETLERİNDE YENİ YIL FIRSATI
Yılbaşında çocuklar için en güzel, kaliteli ve hesaplı hediye seçenekleri de Kipa mağazalarında ailelerin beğenisine sunuluyor. Rengarenk ve birbirinden şirin tulumlar, gömlekler, montlar, bereler, eldivenler ve ayakkabılar; kısacası miniklerin ihtiyaç duyacağı her şey, anne-babaları bekliyor. Kipa, yılbaşında çocukları keyiflendirecek oyuncaklarda da yılbaşına özel yüzde indirim kampanyası uyguluyor. Miniklerin güvenle oynayabilecekleri oyuncaklar Kipa mağazalarında yüzde 50 indirimle sunuluyor.