flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Çocuklar Kipa'da Denizin Derinliklerini Keşfediyor

                 Çocuklar Kipa’da denizin derinliklerini keşfediyor
Kipa, “Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz” etkinliğiyle çocukları sualtı dünyasında büyüleyici bir gezintiye çıkarıyor. 
Alışveriş Merkezlerinde düzenlediği etkinliklerinde her yıl yüzlerce çocuğu ağırlayan Kipa, bu kez çocukları sualtı dünyasının gizemlerini keşfetmeye çağırıyor. “Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz” etkinliği, 5 - 12 yaş grubundaki çocuklara eğlenceyi ve bilgi dağarcıklarını geliştirme imkanını bir arada sunacak. Etkinliğe katılan çocuklar, hem su altındaki  yaşamı, hem de tarihi deniz keşiflerini tanıtan interaktif aktivitelerden faydalanacak. Bu etkinlikte, can yelekleri giyerek ahşap bir gemi maketine çıkan çocuklar, ilk denizaltıların 
özelliklerinden , ünlü deniz fenerlerini ziyarete uzanan geniş bir görsel ziyafet yaşayacak; dalgıç kıyafetlerindeki değişikliklerden kaybolan balık nesillerine pek çok konuda bilgi edinecek.
Kipa’nın 2014 yılındaki en büyük çocuk etkinliği olan “Denizin Derinliklerini Keşfediyoruz”, 13 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında Çiğli Kipa AVM’de, 5 - 30 Mart tarihleri arasındaysa Balçova Kipa AVM’de düzenlenecek. 
Anne babaların çocukları ve kendileri için en uygun zaman aralığı seçebilmeleri için 10:00-20:00 saatleri arasında geniş bir zaman dilimine yayılan etkinliğin her seansı 45 dakika sürecek.  Kipa’nın ücretsiz olarak düzenlenecek etkinliğe katılmak için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0507 0879395