flickrlinkedin
Kipa

Basın Odası

Basın Odası

Basın Açıklamaları

Çanakkale Kipa AVM'den 18 Mart'a Özel Etkinlikler

 

Çanakkale Kipa AVM’den 18 Mart’a özel etkinlikler

Kipa, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı kapsamında, günün anlam ve önemine uygun etkinlikler düzenliyor.

Perakende zinciri Kipa, müşterilerinin istek ve beklentileri doğrultusunda baştan aşağı yenilenen hipermarketinin de yer aldığı Çanakkale Kipa AVM’de, 18 Mart’ın yıldönümüne ve tarihi önemine yakışır zenginlikte etkinlikler düzenliyor.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı kapsamında Kipa Çanakkale AVM’deki ilk etkinlik, 14-18 Mart tarihleri arasında gezilebilecek olan Çanakkale Savaşı temalı kostüm ve aksesuar sergisi. Ziyaretçilerini tarihte yolculuğa çıkaracak olan sergiyi, 18 Mart’ta düzenlenecek olan Çanakkale Türküleri Konseri takip edecek. Kipa, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nin düzenlediği 6. Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı için hazırlanan Çanakkale Rehberi’nin de destekçileri arasında yer alıyor.

KİPA AVM’DEN MÜŞTERİLERİNE KEYİFLİ VE KAZANÇLI ALIŞVERİŞ FIRSATI

Diğer yandan Çanakkaleliler, Çanakkale’nin de dahil olduğu 19 farklı noktada faaliyet gösteren Kipa AVM’lerinde 18 Mart’ta başlayacak olan “Harca Kazan” Kampanyası’ndan da faydalanabilecekler. Kampanya kapsamında aynı gün içinde Kipa AVM’lerindeki mağazalardan 75 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar, farklı restoranlardaki yüzlerce menüden birini ücretsiz olarak deneme şansını kazanacak.

Kipa Hakkında:

Kipa (Kitle Pazarlama, Lojistik Ticaret, Gıda Sanayi A.Ş.), 24 ilde  yaklaşık 180 mağazası, 19 noktada 35 AVM’si ve 9 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin en önde gelen perakendeci kuruluşlarından biridir. İzmir’de 1992 yılında 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa’nın ilk mağazası Bornova Kipa 1994 yılında faaliyete geçmiştir. Kısa sürede Ege’nin yıldızı haline gelen kuruluş, 2003 yılında dünyanın sayılı perakende zincirlerinden Tesco ile birleşmiş ve Türkiye’nin önde gelen çok kanallı perakendecileri arasında yerini almıştır.